Anasayfa / Makaleler / SUÇ DUYURUSU… ŞÜPHELİ: AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

SUÇ DUYURUSU… ŞÜPHELİ: AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

ERKAN TAN – Takvim Gazetesi – 08 Ocak 2018, Pazartesi

Suç duyurusu… Şüpheli: Amerika Birleşik Devletleri

Mehmet Hakan SAĞLAM… Çok değerli bir akil adam…
Yazan, okuyan, düşünen vatanperver bir kardeşimiz… İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına, ABD hakkında suç duyurusunda bulundu. İşte Amerika Birleşik Devletleri’ne yöneltilen suçlamalar…
PKK başta olmak üzere YPG, JPG, SDG, PYD, DEAŞ, FETÖ, PJAK ve diğer terör örgütlerine silah vermek, para aktarmak, bu terör örgütleriyle işbirliği yapmak ve yönetmek, Türkiye’de seçimle işbaşına gelen hükümetleri ve halkın doğrudan oylarıyla, seçimle işbaşına gelen Cumhurbaşkanı’nı devirmek amacıyla askeri darbe planlamak, uygulamak ve uygulatmak, sahte ve düzmece belgelerle Türkiye Cumhuriyeti ve kurumları aleyhine dava açmak, Türk bankacılık sistemi ve ödeme araçlarını kullanmak suretiyle terör örgütlerine para aktarmak, halka açık şirket konumundaki Halkbank A.Ş’ni, kamuoyu nezdinde yıpratmaya ve değerini düşürmeye yönelik spekülatif açıklamalar yapmak, eylemlerde bulunmak… Mehmet Hakan Sağlam ayrıca; ABD adlı haydut, katil devlet hakkında, 256 milyar dolarlık tazminat talep ediyor. ABD’nin yurt içindeki ve yurt dışındaki gayrimenkullerine el konulmasını da istiyor.
BATI CAMİİ YAKARKEN BİZLER KİLİSE TAMİR EDİYORUZ
Neredeyse her gün camii kundaklıyorlar… Türk ve Müslüman iseniz ırkçılığın en kötüsüne maruz kalırsınız… Türk ve Müslüman düşmanlığı adeta bir devlet politikası haline geliyor. Avrupa devletleri, topyekün bir ırkçılık ve nefret sarmalının içinde… Oralarda hal böyle iken… Haliç’te Demir Kilise, Ortodoks vatandaşlarımız ve bütün dünyadaki Hristiyan Ortodoks’ların hizmetine, bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından sunuluyor.
Din ve vicdan özgürlüğünün zirvesi bu değil mi? Batı çökmüştür.
Batı denen bu topluluğun varlık sebebi aslında Türk ve Müslüman düşmanlığıdır. Sahiplendiği demokrasi, insan hakları, özgürlükler, hukukun üstünlüğü, laiklik gibi kavramlar konusunda asla samimi değildir…
Olmamıştır… Olmayacaktır… Batı dediğimiz bu eli kanlı katiller, bu kavramları, dünyanın geri kalanını sömürmek, karıştırmak için kullanmaktadır.DEVLET TİYATROLARININ YENİ GENEL MÜDÜRÜ MUSTAFA KURT
Sevgili okurlar, geçtiğimiz hafta kültür ve sanat dünyasında bomba etkisi yaratan bir gelişme yaşandı.
Kültür Bakanı Numan Kurtulmuş, Türk tiyatronun en kurumsal yapılarından Devlet Tiyatrosu’nda çok çarpıcı bir değişikliğe imza attı. Üç yıldan bu yana genel müdürlük yapan Nejat Birecik’i görevden alarak, yerine daha önce de bu görevi yürüten Mustafa Kurt’u getirdi.
Kurt’u 90’lı yıllardan bu yana, Adana Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu, yönetmen ve müdür olduğu günlerden beri tanırız.
Son derece çalışkan, disiplinli, üretken, yaratıcı bir sanat adamıdır. Otuz senedir bünyesinde yer aldığı devlet Tiyatrosu’nda onlarca oyun oynadı, yönetti, başrejisörlük yaptı.
Mustafa Kurt’un, görevine yeniden dönüşüyle Devlet Tiyatrosu’nu yeniden şaha kaldıracağına, bambaşka bir soluk ve hava katacağına, yürekten inanıyorum. Uzun zamandır özlemini çektiğimiz, bilhassa komedi oyunları ile boğucu hayatımıza neşe ve coşku katmasını arzu ediyoruz.

 

Bunada Bakın

SİZLER; MUSTAFA KEMAL’İN DEĞİL ASKERLERİ, İTİNİN PİSLİĞİ BİLE OLAMAZSINIZ…

(Article 258 – 05.09.2019) Son dönemde Türkiye’de yaşanan bazı olaylar toplumun giderek kutuplaştığını ve bu …

2 Yorumlar

  1. Semra AKGÖZ

    Sayın Mehmet Hakan Sağlam, Erken Tan in Suç duyurusu … başlıklı makalesi aracılığıyla ilk defa isminiz dikkatimi çekti. Sayfanızı hızlıca incelediğimde katılmadığım ve kesinlikle katılmadığım fikirleriniz hatta üslubunuz olduğunu gördüm. ANCAK, tek bayrak tek devlet tek millet tek vatan ilkesine inanan Türkiye Cumhuriyeti nin bir vatandaşı olarak, EĞER İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına, ABD hakkında suç duyurusunda bulunmuşsanız, açıkçası bu düşünsel ayrılığın benim için bu noktada bir önemi yok.

    Bu bağlamda, sizden ricam gerçekten böyle bir suç duyurusunda bulunduysanız, web inizde bunu ayrıntılı olarak belgeleriyle paylaşmanız, bilgilendirmenizdir.
    Ayrıca kendi adıma soruyorum, bu sürece katkım ne olabilir, ne yapabilirim?

    İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hacker Blog Hack Haber